Asus Zenfone 5Z Stock Rom Yükleme

Asus Zenfone 5Z Stock Rom Yükleme

Asus Zenfone 5Z Stock Rom Yükleme - Asus markalı Zenfone 5Z modelindeki cihaza stock rom yüklemek için aşağıda anlattığımız adımları sırasıyla yerine getiriniz, işlem sandığınız kadar zor değildir sadece dikkatli bir biçimde okuyunuz.


  1. Asus Zenfone 5Z stock rom yükleme işleminde, öncelikle cihazınızın bilgisayarınız tarafından tam anlamıyla tanınabilmesi için İntel usb driverlarını verdiğimiz bağlantıdan indirip, bilgisayarınıza yüklemeniz gerekmektedir, hazırladığımız Driver sayfasına giderek, burada İntel driverlarını indirebilirsiniz. İntel USB Sürücüleri İndirmek İçin Tıklayın
  2. Asus Zenfone 5Z stock rom yükleme işlemi için, yapmanız gereken ikinci işlem ise cihazınıza uygun ve resmi olan en son Asus yazılımını yani en son güncelleme almış Stock Romu`u indirmektir, bunun için verdiğimiz bağlantıdam Asus Download Center sayfasına gidiyoruz, burada arama kutusuna cihaz modelimizi yazıyoruz, Örnek: "Asus Zenfone 5Z" yazıp enter`e basıyoruz, yan tarafa cihaz resminin geldiğini göreceksiniz, cihazın yanında birkaç bağlantı yer alacaktır bunlardan en üsttekine yani Driver & Utility seçeneğine tıklayın, açılan sayfa da Please select OS seçeneğine tıklayarak Android başlığını seçin, açılan sayfadan genelde ikinci sırada yer alan Yazılım (Firmware) başlığı altındaki Download tuşuna basarak yazılımı indirin. Asus Zenfone 5Z Stock Rom İndirmek İçin Tıklayın.
  3. Asus zenfone 5z cihazına orjinal yazılım atma konusundaki son adımımıza geldik bu adım ile yazılım atma işlemini sonlandıracağız, driverları yükledik, romu indirdik, şimdi inen rom dosyasını zip içerisinden çıkartın ve masaüstüne atın, ardından Adb ve Fastboot araçları ile rom yükleme işlemini anlattığımız yazımıza giderek Asus Zenfone 5Z cihazına stock rom yükleme adımlarını uygulayın. ADB ve Fastboot İle Asus Zenfone 5Z Stock Rom Yükleme.


Asus zenfone 5z cihazına stock rom yükleme işlemini anlattığımız bu yazımızda yapacağınız işlemlerin sorumluluğunun size ait olduğunu unutmayın. BknzKullanım Koşullarımız yine de bu konu da sorun yaşarsanız bize yorum bölümünden yazabilirsiniz.

0 Yorum